Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Nasz stypendysta

Nasz stypendysta Jerzy Niemierka

W dniu 8 października 2013 roku o godzinie 8:30 w Sali Miejskiego Ośrodka Kultury Prezydent Miasta - Wojciech Kudelski wręczał stypendia I stopnia za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i inne uczniom siedleckich szkół. Wśród 144 stypendystów znalazł się i nasz uczeń Jerzy Niemierka.

Warto też dodać, że był on jedynym uczniem z siedleckich szkół zawodowych, który otrzymał takie wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów Jerzemu.