Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Stypendium

Stypendium Prezesa Rady Ministrów Stypendium PRM

 

Dnia 26 listopada 2013 roku w Zespole Szkół ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów


dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu siedleckiej Delegatury Kuratorium Oświaty. Jednym z wyróżnionych był uczeń naszego technikum - Bartłomiej Adamiak. Łącznie z Bartkiem stypendium za szczególne osiągniecia edukacyjne odebrało 40 uczniów.