Uwaga! Mamy wolne miejsca dla absolwentów gimnazjum
i ośmioklasistów.

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Finał Szkolnego Turnieju Trójek Siatkarskich

3 grudnia odbył się finał Szkolnego Turnieju Trójek Siatkarskich o pochar Dyrektora ZSP Nr 5 w Siedlcach. Eliminacje do turnieju rozpoczęły się miesąc temu i wzięło w nich udział 10 klasowych reprezentacji . Do finału zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny, które rozegrały mecze każda z każdą. Drużyny wygrane zagrały w wielkim finale o I miejsce, drużyny przegrane rozegrały mecz o III miejsce.

Czytaj więcej: Finał Szkolnego Turnieju Trójek Siatkarskich