Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Akcja "Góra Grosza"

Wyniki akcji "Góra Grosza"

W tym roku, po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza”. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami organizowali zbiórkę drobnych monet (od 1 gr do 50 gr). Uzbierali prawie 150 zł.

Zebrane pieniadze  zostaną wykorzystane, tak jak w latach poprzednich, na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Akcja, była już organizowana po raz czternasty, jest jedną z największych akcji społecznych w Polsce. Tylko w ubiegłym roku uczniowie z ponad 10 tys. szkół z całej Polski zebrali 250 ton drobnych monet o wartości ponad 2,8 miliona złotych. Dziękujemy...