Akcja "Góra Grosza"

Wyniki akcji "Góra Grosza"

W tym roku, po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza”. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami organizowali zbiórkę drobnych monet (od 1 gr do 50 gr). Uzbierali prawie 150 zł.

Zebrane pieniadze  zostaną wykorzystane, tak jak w latach poprzednich, na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Akcja, była już organizowana po raz czternasty, jest jedną z największych akcji społecznych w Polsce. Tylko w ubiegłym roku uczniowie z ponad 10 tys. szkół z całej Polski zebrali 250 ton drobnych monet o wartości ponad 2,8 miliona złotych. Dziękujemy...