Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

Uwaga! Mamy wolne miejsca dla absolwentów gimnazjum
i ośmioklasistów.        
Zapraszamy

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Konwersacje „Zawody prawne i dostęp do wymiaru sprawiedliwości”

Dnia 13-ego listopada 2018-ego roku w naszej szkole odbyło się szkolenie dla uczniów klas III i IV na temat „Zawody prawne i dostęp do wymiaru sprawiedliwości” prowadzone przez radcę prawnego z Fundacji Togatus PRO BONO.

Głównym celem i ideą spotkania była edukacja prawna młodzieży, zwiększenie ich świadomości prawa oraz zmniejszanie barier w dostępie do wiedzy w tym zakresie.Radca prawny dokonała prezentacji wymiaru sprawiedliwości oraz zapoznała z możliwościami dostępu do bezpłatnej pomocy prawnej.