W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Szanowni Rodzice

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji w ramach projektu „Widzę, rozmawiam, reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież" w dniu 11 czerwca br.

Czytaj więcej: Szanowni Rodzice

Zebranie z rodzicami 23 maja 2019 r.

Szanowni Państwo

Dyrekcja Szkoły zaprasza wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się 23 maja (czwartek) o godz. 16.00.

Proszę o obecność. Zebranie będzie dotyczyło ważnych spraw związanych z bezpieczeństwem dzieci i bieżącej sytuacji szkolnej.

Dyrektor Anna Bareja

Podziękowania

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 składa serdeczne podziękowania firmom

Zajazd Chodowiak Wanda Wakuła

Piekarnia Ratuszowa Radzikowscy

Drewax Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

Usługi Techniczno Handlowe "Tasta" Adam Tokarski

Jastrzębski Autoryzowany dealer marki OPEL

Salon Fryzjerski "Gracja"

Za włożony wkład i udział w Dniu Otwartych Drzwi szkoły, które odbyły się 29 kwietnia 2019 r.

Dyrektor ZSP Nr 5

Anna Bareja

W naszej szkole jest bezpiecznie

W wyniku przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Warszawie  ewaluacji zewnętrznej szkoły wynika, że w naszej placówce  podejmowane  są  działania  wychowawcze  i profilaktyczne adekwatne do specyfiki środowiska i potrzeb uczniów, ukierunkowane na eliminowanie zagrożeń i wzmacnianie pożądanych zachowań.

Czytaj więcej: W naszej szkole jest bezpiecznie