Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

     

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

W naszej szkole jest bezpiecznie

W wyniku przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Warszawie  ewaluacji zewnętrznej szkoły wynika, że w naszej placówce  podejmowane  są  działania  wychowawcze  i profilaktyczne adekwatne do specyfiki środowiska i potrzeb uczniów, ukierunkowane na eliminowanie zagrożeń i wzmacnianie pożądanych zachowań.

Uczniowie  czują  się  w szkole  bezpiecznie.  Relacje  pomiędzy  uczniami,  nauczycielami  i innymi  pracownikami oparte  są  na wzajemnym  szacunku,  chęci  do współpracy,  zaufaniu,  otwartości,  życzliwości  i wzajemnym zrozumieniu, dzięki czemu nie występują konflikty między różnymi podmiotami w szkole.

Szczegółowy raport znajduje się na stronie Systemu Ewaluacji Oświaty – Nadzór Pedagogiczny.