Uwaga! Mamy wolne miejsca dla absolwentów gimnazjum
i ośmioklasistów.

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Biblioteka chroni przeszłość i tworzy przyszłość

Michael Gorman

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00

Nauczyciele bibliotekarze:

• p. Monika Słowek
  • p. Marek Kiciak

Czytaj więcej: Biblioteka

Księgozbiór

Księgozbiór biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna zgromadziła ponad 7790 woluminów książek i 329 zbiorów audiowizualnych oraz posiada bogaty księgozbiór podręczny.

Gromadzony księgozbiór uwzględnia potrzeby czytelników, wiek, typ szkoły i poziom kształcenia. Zasoby biblioteki to w głównej mierze lektury, klasyka literatury polskiej i obcej, literatura pedagogiczna, literatura specjalistyczna z dziedziny budownictwa, literatura popularno- naukowa, naukowa, a także wydawnictwa informacyjne, programy komputerowe, szkolne akty prawne i czasopisma.

Czytaj więcej: Księgozbiór